Estetická stomatologie

Estetická stomatologie je založena na kooperaci záchovné stomatologie, protetiky, implantologie a dentální hygieny a slouží k dosažení  maximálně estetického vzhledu chrupu pacienta a samozřejmě dobrého pocitu pacienta ze svých zubů.

Estetická stomatologie zahrnuje nejen estetickou protetiku (bílé plomby, keramické fazety či korunky, zubní implantáty), ale také parodontologické zákroky upravující dásně a ortodontickou léčbu křivých zubů a v nejposlední řadě i péči poskytovanou dentální hygienou.

Díky estetické stomatologii můžete získat zářivější, spokojenější a sebevědomější úsměv. Zhotovujeme estetické výplně zubů, bílé plomby, keramické fazety, korunky i zubní implantáty. K zářivému chrupu Vám pomůžeme moderními metodami dentální hygieny či bělení zubů.

Bělení zubů

Pro většinu pacientů je měřítkem estetiky chrupu jeho bělost. 

Bílé zuby jsou v dnešní době symbolem úspěšnosti a schopnosti pečovat o svůj zevnějšek. Bělení zubů je současným trendem, který pacientovi poskytne zářivější, spokojenější  a sebevědomější úsměv.  

V naší ordinaci DentKB pacientům nabízíme možnost získat bělejší zuby za dohledu stomatologa, tedy způsob bělení, který je naprosto bezpečný a dokážet vylepšit vzhled celého chrupu bez jeho poškození.

K odstranění či částečnému odstranění pigmentace ze zubní skloviny používáme metodu Air-Flow. Jde o šetrnou metodu eliminace skvrn na zubní sklovině pomocí tzv. pískování. Efekt a délka zákroku závisí na stavu pigmentu na zubní sklovině.

Zároveň mohou naši pacienti využít metody domácího bělení, kterým lze dosáhnout zesvětlení přirozeného tónu zubů v domácích podmínkách.  Námi doporučené přípravky určené pro tento způsob bělení jsou zcela bezpečné. Náš stomatolog či zubní hygientistka s pacienty rádi zkonzultují  vhodné možnosti a postupy bělení zubů pod profesionálním dohledem, který naše ordinace nabízí.

Doporučujeme zájemcům o domácí bělení vyvarovat se nákupu neověřených, neúčinných či nešetrných přípravků v běžné prodejní síti.

Veškeré informace o postupu domácího bělení rádi poskytneme v naší ordinaci DentKB.

Dent KB - informace

Provozovatelem soukromé stomatologické ordinace je společnost Můj Dent KB s.r.o (IČO: 06805451).

Naše stomatologická ordinace poskytuje komplexní odbornou péči o Váš chrup, samozřejmostí je profesionální a ohleduplný přístup našeho personálu. Staňte se i Vy spokojeným klientem naší zubní ordinace.

Ordinační hodiny

Po: 9:00-12:00, 13:00-18:00

Út: 9:00-12:00, 13:00-18:00

St: 8:00-14:00

Čt: 9:00-12:00, 13:00-18:00

Pá: 8:00-14:00

So: zavřeno

Vstupní vyšetření

Každý nový pacient naší zubní kliniky podstoupí vstupní vyšetření, na jehož základě stanovíme plán ošetření, který přizpůsobujeme vždy Vašemu času i preferencím v různých možnostech ošetření.

Vstupní vyšetření je pro děti i dospělé zdarma!

Těšíme se na Vaši návštěvu

Copyright © 2019 DENT KB

Search